مواهب الهی

در همین یکی دو ماه اخیر کسی دعوت کرد که با هم بریم مسافرت. یه سفر یک روزه. میدانستم که همراهی من با انها برایشان خیلی خوشایند هست و در صورتی که قبول میکردم خوشحال میشدند. راستش من هم خوشحال میشدم. چرا به این سفر نروم ؟ هم مفت و بی هزینه و هم مفرح و شاد. ان هم در یک فصل و یک وقت مناسب. تنها چیزی که مانع بود وضعیت نامناسب یکی از خانوم های این خانواده بود که هر چی با خودم کلنجار رفتم دیدم زیبنده نیست من و این خانم - البته همراه با خانواده - با هم تو یه ماشین بشینیم. اونوقت مردمی که ما رو تو یه ماشین میبینن چی میگن ؟ واقعا صورت خوشی نداره. 

کلا وقتی سفر میرم افرادی که همراه من هستند حتی اگر چاری هم نباشن اما بخاطر من هم که شده چادری میشن. اینو هم ادم عاقلی میفهمه که باید به خوبی رعایت کنه. خوشبختانه در بین فامیل با اونهایی که همسفر بودم کاملا این مطلب رو رعایت کردن.  

به هر حال قید سفر مفرح و مفتی را زدم. 

دیروز دعوت نامه سفر عمره ام مجددا برایم ارسال شد و امروز برای ماه اردیبهشت ثبت نام عمره کردم.  خدا را هزار مرتبه شکر که اگر چشم از سفری میبندیم به نحو دیگری عطیه و مواهب خودش را نصیب این بنده ناچیز میکند. 

/ 1 نظر / 23 بازدید
دادا

سلام.بسلامتی ایشالا. بنظر من ثواب این حج از الان پاتون نوشته شده چون شما نه فقط به آبروی خودتون بلکه به آبروی کل روحانی ها فکر کردین